kontakt
          HOME     AKTUALNOŚCI     ZARZĄD     PLACÓWKI  NIEMCY  HOLANDIA  WŁOCHY  WĘGRY                                      LINKI

   
   
 
   
   
Chrystusowcy dla Polonii - Prowincja św. Józefa
  rekolekcje

 
Już po raz trzeci młodzież męska z PMK w Niemczech, prowadzonych przez księży chrystusowców, spotkała się na weekendowych rekolekcjach powołaniowych (w dniach od 30 września do 2 października).

12 młodzieńców u stóp Matki Bożej z Schönstatt podejmowało refleksję na temat: słuchania Boga, posłuszeństwa Jemu i wyboru właściwej drogi życia oraz roli i obecności chrystusowców wśród Polonii. Podczas osobistej modlitwy, adoracji, drogi światła, brewiarza, modlący się wraz z młodzieżą księża: ks. Sławomir Nadobny, ks. Mariusz Sokołowski oraz dk. Sergiusz Rudczenko prosili Boga o mądre i właściwe dokonywanie wyborów życiowych przez obecnych uczestników skupienia.

W niedzielę uczestnicy spotkania zostali gościnnie przyjęci w progach Polskiej Misji Katolickiej w Koblencji. Na następne spotkanie powołaniowe dla chłopaków w PMK w Niemczech organizatorzy zapraszają na wiosnę 2012 r.

 

 

 
   
   

 

 

 

 
 

© TCHR Prowincja św. Józefa      Projekt i prowadzenie: Studio perbene

 

 

 

 SPIS WYDARZEŃ