#

LIS
8
2009

Msza święta dziękczynna za 20 lat Zespołu, w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa, pod przewodnictwem ks. Stanisława Gładysza

LIS
7
2009

Koncert Jubileuszowy w Filharmonii Szczecińskiej z okazji 20 rocznicy powstania Zespołu. Koncert zgromadził wielu dostojnych gości, serduszkowe rodziny, przyjaciół a także tych, którzy w minionym dwudziestoleci śpiewali w Zespole. Na nasze zaproszenie odpowiedzieli m. in.: J.E. Ks. Bp Błażej Kruszyłowicz, Wikariusz Generalny Towarzystwa Chrystusowego Ks. Krzysztof Grzelak, Założyciel Zespołu Ks. Stanisław Gładysz, opiekunowie: ks. Tomasz Sałapata i Ks. Mariusz Sokołowski. Nie mogło zabraknąć także kompozytora i autora wielu aranżacji Pana Mariusza Matuszewskiego. Koncert uświetnili swoim talentem pianista Pan Krzysztof Figiel oraz Zamkowy Chór Kameralny.

PAŹ
11
2009

Występ podczas festynu rodzinnego na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, z okazji dnia papieskiego.

PAŹ
4
2009

Jubileuszowy koncert na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie w ramach cyklu koncertów południowych.

WRZ
27
2009

Uroczysta msza święta, podczas której pożegnaliśmy naszego opiekuna ks. Mariusza Sokołowskiego.

WRZ
25
2009

Udział w programie TVP Szczecin - "Obraz dnia". Wykonanie na żywo dwóch utworów oraz rozmowa z naszymi opiekunami ks. Mariuszem Sokołowskim i ks. Kamilem Żyłczyńskim.

WRZ
24
2009

Wywiad z ks. Kamilem dotyczący jubileuszu 20-lecia Zespołu na falach Polskiego Radia Szczecin.

WRZ
6
2009

Msza święta oraz koncert w parafii p.w. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Grzędzicach k. Stargardu.

WRZ
5
2009

Rejs statkiem wycieczkowym "Dziewanna" na zaproszenie Rady Osiedla Nowe Miasto.

WRZ
1
2009

Nowym opiekunem duchowym "Serduszek" zostaje mianowany ks. Kamil Żyłczyński TChr. GRATULUJEMY i Cieszymy się!

SIE
9
2009

Audycja w Polskim Radiu Szczecin, podczas której "Serduszka" i opiekun zespołu ks. Mariusz opowiadali o podroży do Brazylii.

LIP
5
2009

Udział we Mszy św. i śpiew w sanktuarium M.B. Fatimskiej na os. Słonecznym z okazji 50-lecia życia małżeńskiego.

CZE
18
2009

Początek dwutygodniowej wyprawy "SERDUSZEK" za ocean do Brazylii, podczas której zespół koncertował dla mieszkającej tam wspólnoty Polaków (9 koncertów!), zwiedzał ciekawe miejsca i podziwiając piękno tej egzotycznej ziemi odpoczywał. Bogu chwała!

CZE
17
2009

Msza św. w kościele NSPJ w Szczecie w intencji o szczęśliwą podróż, pobyt i powrót zespołu w Brazylii.

CZE
10
2009

Audycja w Polskim Radiu Szczecin podczas której opiekun zespołu ks. Mariusz Sokołowski TChr opowiadał o "Serduszkach", planach na przyszłość, Brazylii, jubileuszu 20 lecia istnienia grupy.

CZE
6
2009

Udział w festynie dziecięcym "BINOWO 2009".

CZE
6
2009

Śpiew na ślubie Agnieszki Smagur, dawnej serduszkowej koleżanki i córki naszego akustyka Pana Grzesia. Sto Lat! Sto Lat!

CZE
5
2009

Udział w ślubie Pana Mirka Górskiego wieloletniego kierowcy "Serduszek".

MAJ
27
2009

Pożegnanie przyjaciela zespołu ś.p. Zbigniewa Mazura, kierowcy grupy.

MAJ
24
2009

Śpiew na Mszy świętej z okazji 25-lecia kapłaństwa ks. Adama Staszczaka TChr; proboszcza-kustosza Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

MAJ
17
2009

Śpiew na Mszy św. z okazji I-szej Komunii Dzieci w parafii NSPJ w Szczecinie. (Podczas tej Eucharystii Zuzia Rudzińska - jedna z "Serduszek" przyjęła Komunię Święta po raz pierwszy w życiu)

MAJ
1
2009

Wyjazd na "Majówkę" do Władysławowa. Spacery, wycieczki i wspólne koncertowanie z Młodzieżową Orkiestrą Dętą z Władysławowa (3 maja) z okazji 218 rocz. uchwalenia Konstytucji 3 Maja i uroczystości NMP Królowej Polski. Koncert dedykowany załodze kutra rybackiego WŁA 127 i ich rodzinom.

KWI
9
2009

Uczestnictwo we Mszy św. Wieczerzy Pańskiej w Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Wielki Czwartek i śpiew wybranych pieśni. Dla obecnych księży z racji na Dzień Kapłański z serc "Serduszek" wybrzmiał piękny utwór "Tobie musi wystarczyć Chrystus".

KWI
5
2009

Udział w "Marszu dla Jezusa" organizowanym w Parafii NSPJ w Szczecinie jak co roku z racji na Niedzielę Palmową.

Śpiew na Mszy św. po "Marszu..".

LUT
22
2009

Uczestnictwo i śpiew podczas Eucharystii w kościele NSPJ w Szczecinie w 1. rocznicę śmierci ś.p. Zbigniewa Szmuc - taty Darii (niedawnego Serduszka)

STY
24
2009

Wywiad z ks. Kamilem dotyczący jubileuszu 20-lecia na falach Polskiego Radia Szczecin.

STY
15
2009

Koncert kolęd dla dzieci, rodziców i nauczycieli w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinie.

STY
10
2009

"Serduszka" wystąpiły jako "Gwiazda Festiwalu" z koncertem kolęd podczas II Kolędowego Przeglądu Chórów Szkolnych w Ogólnopolskim Programie: "Śpiewająca Polska" (Region Zachodniopomorski). (Kościół NSPJ- Szczecin)

STY
5
2009

Rejs statkiem wycieczkowym "Dziewanna" na zaproszenie Rady Osiedla Nowe Miasto.

GRU
25
2008

Kolędowanie w "Żywej Szopce" przy Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie.

GRU
21
2008

Koncert Familijny w Filharmonii "Grudniowa Opowieść". "Serduszkom" towarzyszyła blisko 70-cio osobowa Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Szczecińskiej.

GRU
19
2008

Koncert Kolęd w Dobrzanach.

GRU
18
2008

Wigilia "Serduszkowa". Msza św., dzielenie się opłatkiem, składanie sobie życzeń i "kolędowanie" radosne.

GRU
18
2008

Pożegnanie odchodzącej z zespołu Zuzanny Dobrowolskiej "Zuzi".:(

GRU
17
2008

Kolędowanie podczas Wigilii Policjantów w restauracji "Zamkowa" na Zamku w Szczecinie.

GRU
14
2008

Udział w charytatywnym koncercie kolęd "SERCE dla SERCA" organizowanym w Kościele Garnizonowym p.w. św. Wojciecha w Szczecinie przez Zespół Szkół Zawodowych nr 1.

GRU
8
2008

Nasz zespół odwiedził znany, lubiany, dowcipny i na pewno święty zakonnik-benedyktyn z Tyńca- o. Leon Knabit OSB.

GRU
4
2008

Odwiedziny św. Mikołaja w "Serduszkach".

LIS
30
2008

Uroczysty koncert patriotyczny: "Naszej Matce Polsce" w 90. rocznicę odzyskania Niepodległości w parafii NSPJ w Brojcach.

LIS
29
2008

Udział w przeglądzie piosenki religijnej "Cecyliada 2008 r." w Baniach. "Serduszka" swoim śpiewem rozpoczęły uroczyste świętowanie dnia św. Cecylii - patronki muzyki kościelnej wykonując utwory religijne ale i patriotyczne.

LIS
24
2008

Koncert podczas uroczystej Gali w Filharmonii Szczecińskiej z okazji 90. rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Koncert organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej i Narodowy Bank Polski zgromadził wielu znamienitych gości. Obok zaproszonych kombatantów, bohaterów ostatnich kart historii Polski był Prezes IPN Janusz Kurtyka, który otrzymał od "Serduszek" płytę "Naszej Matce Polsce" oraz podziękowanie za objecie Honorowym Patronatem albumu.

LIS
13
2008

Występ "na żywo" w TVP Szczecin - programie "Obraz dnia". Kilka minut występu "Serduszek" było kolejną okazją do promocji płyty: "Naszej Matce Polsce".

LIS
10
2008

Koncert pieśni patriotycznej wraz z Dętą Orkiestrą z Władysławowa na Zamku Książąt Pomorskich w Operze z okazji X-lecia Samorządów Województw RP.

LIS
9
2008

"Naszej Matce- Polsce"- pod takim tytułem odbył się dziś w sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie uroczysty koncert patriotyczny w wykonaniu "SERDUSZEK", którym towarzyszyła Orkiestra Dęta z Władysławowa. Koncert był jednocześnie okazją do premiery płyty nagranej przez "SERDUSZKA" i Orkiestrę Dętą specjalnie na 90. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości noszącej taki sam tytuł jak koncert:"Naszej Matce-Polsce".

PAŹ
26
2008

Niespodziewane, ale bardzo miłe spotkanie ks. Mariusza (opiekuna "Serduszek") z J.E.ks Bp Tadeuszem Płoskim - Ordynariuszem Wojska Polskiego.

Ks Biskup jest Honorowym Patronem płyty: "Naszej Matce- Polsce"; do niej napisał wstęp i całemu dziełu udzielił pasterskiego błogosławieństwa, wyrażając radość z inicjatywy śpiewania pieśni patriotycznych przez dzieci i młodzież. W dzisiejszym spotkaniu ks. Mariusz podziękował ks Biskupowi za serdeczność i pozytywne przyjecie płyty.

PAŹ
25
2008

Na zaproszenie Rady Osiedla Podjuchy "Serduszka" śpiewały podczas obchodów X Jubileuszowego Dnia Seniora w Szczecinie-Podjuchach - dając swoim występem wiele radości osobom starszym i organizatorom.

PAŹ
24
2008

Udział w koncercie Pop-Oratorium "Boże Miłosierdzie" organizowanym w ramach Polickich Dni Muzyki (XV Cecyliada, POLICE 2008) przez MOK, Gminę Police i parafie św. Kazimierza i Niepokalanego Poczęcia NMP w Policach.

PAŹ
14
2008

Początek (trzydniowej) sesji nagrań vocalu na płytę "Serduszek" zawierającej pieśni żołnierskie, patriotyczne z okazji 90. rocznicy odzyskania niepodległości. Nagrania zakończone 16 X ocenić można jako pozytywne. Płyta nagrana!

PAŹ
11
2008

Początek drugiej (dwudniowej) sesji nagrań Młodzieżowej Orkiestry dętej z Władysławowa na płytę "Serduszek": "Naszej MATCE-Polsce". Na nagraniach w Gdańsku, w RG Studio obecni byli ks. Mariusz-opiekun, Pani Ela, Kasia Salwa, Agnieszka Gulczyńska i Joanna Maciak.

WRZ
8
2008

Po wakacyjnej przerwie początek zajęć, prób w roku szkolnym 2008/2009!

WRZ
7
2008

"Serduszka" śpiewały na Mszy św. z udziałem dzieci w Sanktuarium NSPJ w Szczecinie o godz.11.00. Akompaniowała zespołowi s. Anna Kraśner MChr. Kto wie.. może uda się, by dawnym zwyczajem znów "Serduszka" zawsze śpiewały na tej Mszy św.?

WRZ
6
2008

Rejs po porcie szczecińskim i j. Dąbskim statkiem wycieczkowym "Dziewanna". W czasie rejsu organizowanego przez Radę Osiedla Nowe Miasto w Szczecinie "Serduszka" dały koncert piosenki religijnej, który nazwać można w myśl hasła towarzyszącego wyprawie:"Wypłyń na głębię!".

SIE
30
2008

Śpiewanie podczas Mszy św. w kościele NSPJ w Szczecinie, podczas której Natalia Szultz (dawniej Purolczak i kiedyś Serduszko) zawierała sakramentalny związek małżeński.

SIE
3
2008

Początek tygodniowych wakacji Serduszek na Białorusi i Litwie, podczas których obok odpoczynku, zwiedzania Serduszka uwielbiały Pana Boga piosenką religijną śpiewając na Mszach św. i koncertując w kościołach ku radości mieszkających tam Polaków.

CZE
19
2008

Kolejny dzień nagrań teledysku dla TV Trwam. Nagranie dziś odbywało sie nie jak wczoraj w szkole, ale na polanie w Szczecinie- Zdrojach i nad j. Szmaragdowym. Nagranie przebiegło pomyślnie i zostało zakończone.

CZE
18
2008

Nagrywanie teledysku dla TV Trwam z Torunia utworu: "Rybak z Betsaidy"

CZE
15
2008

Wyjazd do Niemiec, do Braunschweigu na zaproszenie ks. Tomasza Sałapaty TChr (dawnego opiekuna Serduszek) i śpiewanie na Mszach św. z udziałem mieszkających w Niemczech Polaków.

LIP
1
2007

Nowym opiekunem Serduszek zostaje mianowany ks. Mariusz Sokołowski TChr, który decyzję przyjmuje z wielką radością.

CZE
30
2007

Postanowieniem Przełożonych Towarzystwa Chrystusowego dotychczasowy opiekun Serduszek ks. Tomasz Ludwicki TChr zostaje powołany do pracy polonijnej w Lombard w USA.

GRU
6
2006

Zimowa wyprawa w poszukiwaniu św. Mikołaja - wyjazd do Międzyzdrojów.

#

Copyright © 2008 Dziecięco-młodzieżowy zespół piosenki religijnej "Serduszka", działający przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie.
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

Projekt i wykonanie: Friskweb.pl
strona interoperacyjna: xhtml | css
wyróżnienia strony w serwisach: www.cssmix.nl, flipmydesign.com cssstar.com, csscontainer.com.

Dodatkowe funkcje strony (wyłącznie dla administratorów):