#
Ks. Kamil Żyłczyński
Jest opiekunem Serduszek od wakacji 2009 r. Pierwszy raz o Serduszkach usłyszał dopiero w 2001 roku, ale sumiennie nadrabia zaległości słuchając kolejnych płyt i nucąc swoje ulubione utwory. W czasach seminaryjnych śpiewał w chórze i scholi, ale Jego najpiękniejsze wspomnienia muzyczne związane są z piosenką harcerską i obozową. Spotkanie z Założycielem Zespołu zainspirowało ks. Kamila do nowych planów, których na razie nie chce nam zdradzić.

Aleksandra Kunt
Podczas Jubileuszowego koncertu z okazji 20-lecia Zespołu, 7 listopada 2009 roku, przejęła muzyczne prowadzenie grupy od pani Elżbiety Berczyńskiej-Kus. We wrześniu 2008 roku podjęła artystyczną pracę z Zespołem, ale z Serduszkami związana jest już od wielu lat. Przez 10 lat śpiewała w zespole i to jeszcze u boku założyciela Serduszek ks. Stanisława Gładysza TChr. Chwile spędzone w zespole sprawiły, że śpiew stał się dla Pani Oli całym życiem, tak, że podjęła studia muzyczne w Poznaniu. Gdy je ukończyła wróciła do Szczecina i do miejsca, gdzie sama wzrastała. Z wykształcenia jest magistrem sztuki muzycznej i muzykoterapeutą. Mówi, że praca z "Serduszkami" jest dla niej ogromną radością.

Grzegorz Smagur
Pseudonim "Wafel", obecny akustyk zespołu. W tym co robi jest bezbłędny. Mówi, że praca z "Serduszkami" to jego najwspanialsze hobby. Wesoły, poświęca "Serduszkom" prawie cały swój czas. Zawsze gotowy do pomocy, kochany przez dzieci.

#

Copyright © 2008 Dziecięco-młodzieżowy zespół piosenki religijnej "Serduszka", działający przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie.
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

Projekt i wykonanie: Friskweb.pl
strona interoperacyjna: xhtml | css
wyróżnienia strony w serwisach: www.cssmix.nl, flipmydesign.com cssstar.com, csscontainer.com.

Dodatkowe funkcje strony (wyłącznie dla administratorów):