#
Ks. Stanisław Gładysz TChr
Twórca i opiekun zespołu w latach 1989-2002. W to, co robił, wkładał całe swoje serce. Założyciel i dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej "Serduszka". Laureat Orderu Uśmiechu i nagrody "Głosu Szczecińskiego"- "Nieprzeciętni '99". Bezpośredni, wszechstronny, otwarty, przyjaciel dzieci.
Ks. Tomasz Sałapata TChr
W latach 2002-2004 opiekun zespołu. Młody, sympatyczny, kochający dzieci. Pod jego opieką zespół rozwijał się jeszcze bardziej zarówno muzycznie jak i duchowo. Ks. Tomasz wcielał w życie wiele nowych pomysłów, a wszystko, co robił miało na celu dobro "Serduszek".
Ks. Radosław Szymoniak TChr
Opiekun ogniska pracy pozaszkolnej "Serduszka" oraz Zespołu "Serduszka" w roku szkolnym 2004/2005. Młody i pełen energii do pracy z dziećmi, postawił sobie za cel dalszy rozwój Zespołu i dążenie do jeszcze lepszej ewangelizacji piosenką.
Ks. Tomasz Ludwicki TChr
Opiekun "Serduszek", a także dyrektor Ogniska "Serduszka" w latach 2005-2007. W latach 2006-2007 dyrektor świetlicy środowiskowej "Serduszka". Całym sercem oddany dzieciom i ich sprawie. Organizator wielu wyjazdów i koncertów "Serduszek". Z jego inicjatywy Serduszka nagrały dwie płyty: "Choć wiatr już zamknął księgę" i "W krainie klasyki".

Ks. Mariusz Sokołowski TChr
Był opiekunem Serduszek w latach 2007-2009. Obejmując opiekę nad zespołem, postawił sobie za cel rozbudzenie w nim pragnienia świętości, czyli pięknego życia z Panem Bogiem. Chciał też, by Serduszka kochały swoją ojczyznę - Polskę. Ks. Mariusz, choć już dawno słuchał Serduszek, nie przypuszczał, że zostanie ich opiekunem i nie ukrywał, że cieszył się z tego!

Ks. Proboszcz Adam Staszczak TChr
Od 2005 roku proboszcz Sanktuarium i parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie, przy której działają i rozwijają się "Serduszka". Zawsze zainteresowany życiem zespołu, życzliwy, wyrozumiały i zawsze dobrze życzący "Serduszkom".
Elżbieta Berczyńska-Kus
Prowadziła muzycznie Zespół "Serduszka" w latach 1995 - 2009. Doskonały pedagog, muzyk. To właśnie pod jej czujną opieką zespół odniósł wiele sukcesów i nagrał wiele płyt. Poszerzyła repertuar o piękne utwory muzyki klasycznej. Nauczyła dzieci łączyć ciężką pracę z przyjemnością. Owocem ostatnich dni pracy z Zespołem był wzruszający koncert w Filharmonii Szczecińskiej, z okazji 20-lecia Zespołu.

Renata Wołyńska
Opiekunka muzyczna młodszych "Serduszek" w latach 2008-2009. Ma wielkie zasługi dla zespołu a jej obecność wśród małych śpiewaków sięga daleko wstecz.... Pani Renata jest bowiem współtwórczynią zespołu. Pamięta początki istnienia grupy i uśmiecha się: "jak to kiedyś było w 1989 r.?" Przez pierwsze pięć lat prowadziła zespół od strony muzycznej; pedagog, nauczycielka fortepianu. W pracę z "Serduszkami" włożyła wiele serca.

Iwona Rawicka
Pomimo licznych zajęć zawodowych na uczelni, w szpitalu i w rodzinie, zawsze gotowa do pomocy przy wszelkich serduszkowych akcjach.
Krzysztof Figiel
Doskonały pianista, lubiany przez Serduszka muzyk. Przez kilka lat do 2008 akompaniator zespołu. Towarzyszył Serduszkom na każdej próbie, pomagając Pani Eli w prowadzeniu zajęć.
Mariusz Matuszewski
Znany poznański kompozytor, współpracuje z zespołem od 6 lat. Autor ok. 100 utworów wchodzących do repertuaru "Serduszek". Zawsze uśmiechnięty, ma niesamowite poczucie humoru i podejście do dzieci. Profesjonalista w każdym calu. "Serduszka" mówią o nim: NASZ MISTRZ!
Wanda Chotomska
Znana poetka pisząca dla dzieci.
+ Emilia Waśniowska
Poetka, przyjaciółka zespołu. Autorka tekstów wielu serduszkowych piosenek. Najlepsza i najserdeczniejsza osoba pod słońcem. Przy każdym spotkaniu "wycałowuje" wszystkie "Serduszka".
Odeszła do Pana 26 listopada 2005 roku.
Krystyna Parol
Człowiek o wielkim, dobrym i pokornym sercu. Prowadziła młodsze "Serduszka" przez kilka ostatnich lat aż do września 2008 roku.. Doświadczony pedagog, lubiana przez dzieci.
Grzegorz Tomczak
Poznański "tekściarz" i muzyk.
Ireneusz Pacholski
Od kilku lat jest współorganizatorem wielu serduszkowych działań. Angażuje się w zespół całym sercem, dba o wizerunek zespołu. Towarzysz podróży. Wśród dzieci cieszy się prawdziwą sympatią.
Ks. Krzysztof Tyliszczak TChr
Nieprzeciętnie gościnny, zawsze uśmiechnięty i pięknie śpiewający kapłan.
Zbigniew Popielski
Zawsze gotowy do pomocy przy wszelkich serduszkowych akcjach.
Mirosław Górski i spółka
Najlepszy szef i firma wożąca nas busami po świecie; lubiani i dyspozycyjni. Działają również w firmie reklamowej, p. Mirek robi koszulki z serduszkowym logo.
Ks. Edmund Druz TChr
Wielokrotnie i bardzo życzliwie gościł "Serduszka" w Aachen i Köln.
Ks. Tadeusz Talik TChr
Wielokrotnie i bardzo życzliwie gościł "Serduszka" w Bonn.
Robert Sokołowski
Grafik komputerowy. Przygotował projekt graficzny płyty: "Naszej Matce Polsce". Życzliwy zespołowi. W kwestii reklamy, promocji grupy zawsze chętny do pomocy służy dobrymi radami i pomysłami. Dobry człowiek.
Młodzieżowa Orkiestra Dęta
Grupa radosnych, młodych muzyków na stałe grających we Władysławowie. Wraz z "Serduszkami" muzycy nagrali płytę z pieśniami patriotycznymi w roku 2008. Tego też roku orkiestra koncertowała z "Serduszkami" w Szczecinie. Nad całością czuwa i orkiestrą dyryguje wspaniały Grzegorz Karłowicz i Sylwia Romaniecka z Gdańska.

#

Copyright © 2008 Dziecięco-młodzieżowy zespół piosenki religijnej "Serduszka", działający przy Sanktuarium NSPJ w Szczecinie.
ul. Bogurodzicy 3
70-400 Szczecin

Projekt i wykonanie: Friskweb.pl
strona interoperacyjna: xhtml | css
wyróżnienia strony w serwisach: www.cssmix.nl, flipmydesign.com cssstar.com, csscontainer.com.

Dodatkowe funkcje strony (wyłącznie dla administratorów):